pl en

Szkoła biznesu
Wybierz swoją ścieżkę kształcenia

O nas

SZKOŁA BIZNESU to starannie wyselekcjonowane produkty edukacyjne wspomagające pracę menedżerów i kadry zarządzającej, oparte nie tylko na tradycyjnych formach warsztatowo – wykładowych, lecz także innowacyjnych formach praktycznych i wspomagających pracę kadry kierowniczej oraz sprzyjających rozwojowi biznesu.

Program MBA realizowany w Wyższej Szkole Gospodarki, powstał w wyniku wieloletniej współpracy ze STRUCTOGRAM® Polska, szwajcarskim Partnerem IBSA w Lucernie. Łącząc wspólne, wieloletnie doświadczenia stworzyliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną skierowaną do profesjonalistów – praktyków, dzięki czemu menedżerowie mogą wybierać studia MBA z różnych obszarów.

Program MBA we współpracy ze STRUCTOGRAM® Polska po raz pierwszy w Bydgoszczy.

Kształcenie hybrydowe w Szkole Biznesu MBA

Sytuacja sanitarna w kraju spowodowana wirusem COVID-19 i brak możliwości realizacji nauczania stacjonarnego na Uczelni, w ostatnich miesiącach, spowodowała konieczność przejścia z kształcenia w kontakcie bezpośrednim na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod i technik pracy na  odległość. Efektem tych działań jest wypracowanie wielu efektywnych rozwiązań w zakresie stworzenia środowiska kształcenia hybrydowego, które wiąże tradycyjne prowadzenie zajęć w sali dydaktycznej z kształceniem zdalnym.

Zespół trenerów Uczelni dostosował istniejące programy kształcenia na studiach podyplomowych, studiach MBA, kursach i szkoleniach dając możliwość elastycznego wiązania zajęć stacjonarnych z zajęciami on-line.

Dzięki temu, że mamy ogólnodostępny Internet możemy korzystać z różnych narzędzi cyfrowych (np. platformy e-learningowe, komunikatory, media społecznościowe) pozwalających na kontakt trenera z uczestnikiem. Uczelnia planuje, że w najbliższej przyszłości oferta Szkoły Biznesu MBA będzie w 100% dostosowana do nauczania hybrydowego, co umożliwi słuchaczom indywidualizację nauczania, dzięki dostępowi do wielu materiałów w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Środowisko kształcenia hybrydowego, to nie tylko nauczanie łączące zajęcia bezpośrednie i zdalne. To także perspektywa zapoznania się z ofertą Szkoły Biznesu MBA, wyboru formy kształcenia oraz możliwość dokonania wszelkich formalności związanych z podejmowaniem nauki poprzez system wirtualnej rekrutacji WSG.

Tworząc środowisko nauczania hybrydowego pamiętaliśmy również o zapewnieniu zdalnej obsługi słuchaczy, która realizowana jest dzięki komunikowaniu się pracowników z grupą za pośrednictwem platformy e-lerningowej, na której zamieszczane są informacje  organizacyjne związane z procesem kształcenia na studiach podyplomowych, studiach MBA i kursach począwszy od planów zajęć, przez materiały dydaktyczne, czy wytyczne do procesu dyplomowania, po podanie terminu odbioru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych czy zaświadczenia/certyfikatu ukończenia kursu/szkolenia.

Zespół Szkoły Biznesu MBA tworzą specjaliści od organizacji kształcenia, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić realizację usługi rozwojowej na najwyższym poziomie, wykorzystując zdalne (aplikacja 3CX, MS TEAMS, e-mail), jak i bezpośrednie formy kontaktu.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

Aktualności
 • TRWA REKRUTACJA NA STUDIA BIZNESOWE MBA!!!

  Nie oglądaj się za siebie!!!

  Podejmij wyzwanie i zrób parę kroków w przód w swojej karierze zawodowej!!!

  Zastanów się! - Może to akurat teraz nadszedł ten czas na zmianę, na coś innego, nowego?!

  Rekrutacja na studia biznesowe MBA WSG w Bydgoszczy właśnie trwa!!!

  Całe studia oparte są o System Treningowy STRUCTOGRAM i wiele innych "perełek"...

  ZAPRASZAMY!!!

  Zapisz się do 30 czerwca i nie płać za wpisowe!!!

  https://mba.byd.pl/id,356/studia-mba-w-jezyku-polskim

   

 • TRWA REKRUTACJA NA STUDIA MBA DLA KADR MEDYCZNYCH!!!

  Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy ma przyjemność zaprosić na studia Executive MBA dla kadr medycznych, których program został dostosowany do potrzeb menedżerów średnich i wyższych szczebli zarządzania w branży medycznej.


  Program Executive MBA realizowany w Wyższej Szkole Gospodarki, powstał w wyniku wieloletniej współpracy ze STRUCTOGRAM® Polska, szwajcarskim Partnerem IBSA w Lucernie.


  Do kadry dydaktycznej zaprosiliśmy najlepszych trenerów biznesu w Polsce.
  Są to m.in.: Ania Urbańska i Paweł Jarząbek - certyfikowani Trenerzy Systemu Treningowego STRUCTOGRAM®, Paulina Chylewska, Maciej Orłoś, Krzysztof Litwiński, Krzysztof Herdzik, Krzysztof Maślankowski, Dominika Zajączkowska. Przedmioty branżowe prowadzone będą przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu w sektorze ochrony zdrowia w Polsce.


  Rekrutacja właśnie trwa!!!

  Dołącz do grona najlepszych praktyków z sektora ochrony zdrowia!!!

  UWAGA!!!
  Zapisz się do 30 czerwca i nie płać za wpisowe!!!

  Więcej informacji w temacie studiów - TUTAJmail

   

   

 • TRWA REKRUTACJA NA STUDIUM DOKTORSKIE !

   

  Jeśli zdobycie stopnia doktora jest na liście Twoich priorytetów, dołącz do grupy.


  Wyższa Szkoła Gospodarki wychodząc na przeciw oczekiwaniom absolwentów związaną z kontynuacją nauki oferuje udział w studium doktorskim pozwalającym na uzyskanie stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie zarządzanie i jakość.

  Więcej: http://www.mba.byd.pl

  Zapraszamy!

Zamów informator

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

Bud. C, pok. C005 ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

mba@byd.pl

Śledz nas