pl en

O studium
Szkoła Biznesu

O studium

3 letnie Studium Doktorskie Wyższej Szkoły Gospodarki przy współpracy z uczelnią partnerską Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej umożliwia uczestnikom uzyskanie stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.
Stanowi płaszczyznę współpracy i wymiany doświadczeń praktyków gospodarczych i przedstawicieli nauki przy realizacji wspólnych projektów i badań.

Podejmując naukę na studium, uczestnik bierze udział w specjalistycznych wykładach, projektach i badaniach, poszerza swą wiedzę i kompetencje w dziedzinie, która go szczególnie interesuje, stając się tym samym wysokiej klasy ekspertem.
Zdobywa umiejętność funkcjonowania w środowisku naukowym – poznaje metodologię prowadzenia badań naukowych, pozyskiwania na nie środków finansowych, ma szansę zaistnieć w świecie nauki dzięki publikowaniu wyników i innym formom prezentowania swoich osiągnięć.
Nie tylko zyskuje nowe doświadczenia, ale też kontakty z wybitnymi specjalistami, z ośrodkami naukowymi w kraju i zagranicą.
Stopień doktora nauk ekonomicznych jest jednoznacznym potwierdzeniem tego, że w wybranej sferze biznesu posiada się wiedzę i kompetencje przewyższające umiejętności innych. Połączenie praktyki zawodowej i stopnia naukowego daje realną przewagę na rynku pracy i szanse na rozwój kariery zawodowej.

mba

MBA

Bud. C, pok. C005
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel. +48 52 567 00 14
e-mail: mba@byd.pl

Kalendarz Szkoleń

Termiany szkolenia

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym informatorem.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

Bud. C, pok. C005 ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

mba@byd.pl

Śledz nas