pl en

Atuty programów
Dla Menedżerów

Atuty programów

Bogata oferta szkoleń i kursów zapewnia doskonalenie wiedzy i rozwój kompetencji we wszystkich najważniejszych gałęziach gospodarki. Szkolenia przeprowadzane przez Szkołę Biznesu MBA i Centrum Szkoleń i Certyfikacji mobilizują do rozwijania umiejętności praktycznych celem zapewnienia przewagi w turbulentnym otoczeniu biznesu.

W wieloletniej działalności szkoleniowej stawiamy na jakość zapewniając profesjonalną kadrę specjalistów z danej dziedziny gospodarki gdzie uzyskane kompetencje i umiejętności pozwolą nadążać za zmianami.

Umiejętności, na które stawia dzisiejszy świat biznesu w to: Budowanie relacji, Nauka krytycznego myślenia, analizy, Programy rozwojowe dla firm, Rozwój własnych kompetencji w obszarze umiejętności miękkich – psychospołecznych, związanych z osobowością i rozwojem osobistym.
W odpowiedzi na powyższe zapotrzebowania prezentujemy dla Państwa najważniejsze obszary szkoleń menedżerskich, które możemy realizować przy udziale naszych trenerów, ekspertów w danej dziedzinie z doświadczeniem w biznesie:

 • Rozwój osobisty – umiejętności personalne m.in. (np. autoprezentacja, dobra prezentacja jako wystąpienie przed publiką czy umiejętne negocjacje międzynarodowe)
 • Networking  – budowanie relacji, skuteczne podtrzymywanie relacji z biznesem i otoczeniem biznesowym czy z klientem
 • Efektywny zespół – czyli zadania dla menedżera w odpowiednim kierowaniu o kreowaniu pracy
 • Skuteczne zarządzanie – czyli jak lepiej i efektywnie wykorzystywać czas, potencjał ludzki, potencjał technologiczny do zwiększania zysków
 • E-marketing i social media w kreowaniu wizerunku firmy

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, ponieważ potrzeby naszych Klientów są zróżnicowane i nacechowane specyfiką branży oraz rynków, na jakich funkcjonują. Na bazie indywidualnej analizy potrzeb firmy oferujemy i dostosowujemy  nasze szkolenia gdzie program i cele dopracowujemy po rozmowie.

Atuty organizacji studiów podyplomowych i szkoleń w  ramach Szkoły Biznesu MBA

 • Współpraca z najwyższej rangi specjalistami  - wykwalifikowana kadra, trenerzy z doświadczeniem w biznesie.Każdy kierunek studiów podyplomowych dopracowywany jest przez opiekuna merytorycznego
 • Organizacja szkoleń pod indywidualne cele firmy po zdiagnozowaniu jego potrzeb. Zakres usługi: diagnoza potrzeb firmy, opracowanie raportu diagnozy, realizacja kompleksowych działań szkoleniowych i coachingowych, ewaluacja szkolenia, końcowe rozliczenie i zamknięcie wsparcia.
 • Indywidualne przeprowadzanie szkoleń  dla klienta indywidualnego z wyznaczonym trenerem – tutorem. Zakres usługi: analiza potrzeb szkolenia w aspekcie programu i celów oceniana po rozmowie. Dobór trenera/ trenerów w zależności od ułożonego programu.
 • Stworzenie oferty adekwatnej do potrzeb rynku pracy.
 • Certyfikacja kompetencji zawodowych uczestników.
 • Dodatkowe korzyści – programy zniżkowe, udział w spotkaniach networkingowych czy seminariach w ramach Biznes i Gospodarka.
 • Możliwość korzystania z platformy e-learnignowej jako forma uzupełniania treści, wiedzy czy kontaktu z trenerem.
mba

MBA

Bud. C, pok. C005
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
tel. +48 52 567 00 14
e-mail: mba@byd.pl

Kalendarz Szkoleń

Termiany szkolenia

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym informatorem.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

Bud. C, pok. C005 ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

mba@byd.pl

Śledz nas